ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Фонд пам’яті Кім Волл приймає від журналісток заявки на грант у $5 тис.

19.01.2018, 13:27
Фото - International Womens Media Foundation/Ліга

Фонд пам’яті Кім Волл оголосив конкурс на надання гранту журналісткам у розмірі 5 тисяч доларів. Заявки приймаються до 2 лютого 2018 року. Про це повідомляється на сайті International Women's Media Foundation (IWMF).

Подаватися можуть журналістки з усього світу. Для участі в конкурсі потрібно мати від трьох років досвіду роботи у журналістиці та бути зацікавленою в темах, над якими працювала Кім.

Грант у розмірі $5 тис. Фонд вручатиме раз на рік. Першу нагороду планується вручити у березні 2018 року. Одержувачці гранту також буде надана консультаційна підтримка.

Гранти будуть призначені для покриття витрат, пов'язаних із журналістським проектом, включаючи подорожі (польоти, наземні перевезення, водії), логістику, візові збори та оплату роботи фіксерів та перекладачів.

Усі заявки повинні заповнюватися в Інтернеті через систему онлайн-додатку IWMF.

Нагадаємо, в пам'ять шведської журналістки Кім Волл, яка загинула у серпні 2017 року в Данії, її друзі та рідні заснували фонд Kim Wall Memorial Fund, який надає гранти жінкам-репортеркам для написання журналістських матеріалів про субкультури. Грантом розпоряджається фонд International Women’s Media Foundation.

16 січня 2018 року данському винахіднику Петеру Мадсену висунули звинувачення у вбивстві шведської журналістки Кім Волл на субмарині “Наутілус”. Судовий процес над винахідником почнеться 8 березня, вирок очікується 25 квітня. Мадсену загрожує довічне ув’язнення.

11 серпня 2017 року в Данії затонув найбільший приватний підводний човен “Наутілус”, на якому Кім Волл подорожувала з творцем і власником судна Петером Мадсеном. Сам Мадсен був врятований, а журналістка вважалася зниклою. Пізніше човен підняли і відбуксирували в порт Копенгагена, але на борту нікого не виявили. Але згодом у морі поблизу Копенгагена були знайдені частини тілу журналістки.

11 жовтня 2017 року у Данії поліцейські водолази виявили пилу поблизу маршруту слідування підводного човна “Наутілус”.

В кінці жовтня 2017 року Петер Медсен зізнався, що розчленував тіло Кім Волл.

Кім Волл було 30 років, вона працювала в Нью-Йорку журналістом-фрілансером і писала для газет New York Times, Guardian, а також для журналу Vice. Журналістка готувала матеріал про Петера Мадсена і його “Наутілус”, який деякий час вважався найбільшим приватним підводним човном у світі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!