ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Donbas Media Forum 2023 пройде восени у Києві

17.07.2023, 16:39
Фото - Donbas Media Forum
Фото - Donbas Media Forum

Donbas Media Forum 2023 стане восьмим форумом для медіа, який організовує  ГО DII-Ukraine (раніше – Донецький інститут інформації) з 2015 року. Цьогоріч він буде присвячений вивченню трансформацій, які зараз переживає спільнота медіа східних та південних регіонів України через триваючу війну Росії проти українських демократії, суверенітету та свободи, йдеться у пресанонсі заходу.

Завдання Форуму - знайти можливості для визначення форм управління змінами (трансформаціями) у медіаспільноті, так само як ЗСУ і суспільство змінили хід загарбницьких планів росії у 2022 році.

“За останні півтора роки повномасштабного вторгнення змінилося як суспільство, так і медіа — трансформувалися фізично та географічно. Багато журналістів були вимушені виїхати, деякі – стали до лав ЗСУ. Все це впливає на внутрішні процеси, менеджмент та звʼязок з авдиторією, яка теж у постійному русі: населення Сходу та Півдня виїжджає, асимілюється в інших містах, комьюніті регіональних медіа перестають існувати як цілісна одиниця. Donbas Media Forum 2023 – це платформа для дискусії, ми вимушені разом шукати шляхи виживання локальних медіа, фінансування, розвитку”, – коментує тему голова ГО DII-Ukraine Любов Раковиця.

DMF є платформою для безпечної професійної дискусії серед медіапрофесіоналів Сходу та інших регіонів України. Цього року Форум виходить за межі Донбасу, адаптується під нові воєнні реалії, як і все українське суспільство.

“Окрім екзистенційного питання, ми зачіпаємо інше – місійне. Ми маємо продовжити документування воєнних злочинів не з точку зору адреналінових медіа, для яких війна – це виключно відеореальність для аудиторії, а з позиції медіа, які самі постраждали від безпрецедентного масштабу війни на територіях сходу та півдня”, – додає голова ГО DII-Ukraine Любов Раковиця.

DMF збирає журналістів і медіаменеджерів України та світу, дає можливість обговорити актуальні проблеми професії та налагодити комунікацію.

Деталі про реєстрацію, дату та місце проведення Форуму будуть повідомлені згодом.

Liked the article?
Help us be even more cool!