ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 9 серпня - реєстрація на Школу екологічної журналістики: Схід

06.08.2019, 14:11

20 серпня Програма розвитку ООН (ПРООН) запрошує представників ЗМІ, блогерів та медіаактивістів зі Сходу України на навчальний модуль Школи екологічної журналістики:Схід. 

У ході навчання учасники отримають знання та навики для висвітлення екологічних проблем, зокрема у її східних областях, уникнення поширених екологічних міфів, пошуку ідей та експертів у темі зміни клімату та відновлюваної енергетики, а також джерела інформації для роботи з екологічною тематикою.

За результатами навчання учасники отримають сертифікати.

Школа екологічно журналістики ПРООН започаткована в рамках реалізації Проекту “Підтримка Парламенту України з питань сталої енергетики та охорони довкілля“, що впроваджується Програмою розвитку ООН за фінансової підтримки Швеції.

Захід відбудеться з 9:30 до 17:00 у м. Краматорськ, Донецька область (точне місце проведення буде повідомлено додатково відібраним учасникам).

Про що:

  • висвітлення ключових екологічних проблем України, зокрема у її східних областях – де знайти актуальну інформацію, тему та експерта
  • як уникнути поширених міфів про реформу поводження з відходами в Україні
  • де шукати ідеї та експертів у темі зміни клімату й відновлюваній енергетиці
  • екологічні дані у роботі журналіста: Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля, відкриті дані та інші достовірні джерела інформації

Робоча мова заходу: українська.

Реєстрація для участі в навчанні до 9 серпня, 18:00. Анкету можна заповнити тут.

Участь у школі безкоштовна для 30 учасників, яких буде обрано за результатом розгляду анкет. Затвердженим учасникам із інших міст регіону організатори забезпечують проїзд до Краматорська.

Результати відбору будуть оголошені до 13 серпня 2019 р (включно).

За додатковою інформацією звертатися до Ірини Герасименко, iryna.gerasymenko@undp.org, +38 (044) 253-93-63.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!