ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 9 квітня - приймання заявок на програму навчальних поїздок “The Europe Ukraine Desk”

27.03.2023, 16:00

До 9 квітня триває приймання заявок українських журналістів на програму навчальних поїздок в межах проєкту “The Europe Ukraine Desk”, який запустила неурядодва організація n-ost.

Проєкт “The Europe Ukraine Desk” має на меті сприяти обміну та транскордонній співпраці між журналістами з України та Болгарії, Іспанії, Італії, Німеччини, Угорщини й Франції. 

Проєкт складається із ознайомчих поїздок, грантової програми, спрямованої на спільне створення журналістських матеріалів, щомісячних подій для медійників в Києві, а також щотижневої поштової розсилки, яка пропонуватиме огляд висвітлення подій в Україні в медіа Болгарії, Іспанії, Італії, Німеччини, Угорщини й Франції.

Організатори чекають на заявки від журналістів, які:

  • працюють в редакціях незалежних медіа або співпрацюють з такими як позаштатні автори (телеканали, радіо, онлайн- і друковані медіа);
  • мають досвід у висвітленні міжнародної тематики;
  • орієнтуються в структурі ЄС;
  • добре володіють усною та письмовою англійською.

Розклад ознайомчих поїздок:

  • Берлін, Брюссель, Париж: 29 травня – 9 червня 2023
  • Будапешт, Софія, Рим, Мадрид: 4 – 17 вересня 2023

Бажання та готовність взяти участь в обох поїздках є обов’язковими. 

Дедлайн подачі заявок: 9 квітня 2023 (23:59 за центральноєвропейським часом).

Для подачі заявки потрібно заповнити реєстраційну форму - тут. Під час заповнення форми необхідно завантажити своє резюме англійською мовою, а також подати список недавніх публікацій.

Фінансові та організаційні питання: Для участі в програмі буде відібрано 12 українських журналістів. Організатори покривають витрати на дорогу, проживання та харчування під час поїздок. Організатори готові надати офіційне запрошення для чоловіків-журналістів в Україні, але не можуть гарантувати отримання дозволу на виїзд з країни. Робоча мова програми: англійська.

Програма навчальних поїздок: Учасники відвідають редакції незалежних медіа та суспільних мовників, зустрінуться з представниками громадянського суспільства та урядовцями ЄС. Також у кожному місті будуть організовані тематичні дискусії про локальне висвітлення війни Росії проти України та тих зрушень, які відбуваються в цих країнах внаслідок війни. 

З додатковими питаннями можна звернутися до Оксани Мамченкової на [email protected].

Проєкт фінансується Європейською комісією та триватиме до кінця 2024 року. 

n-ost – неурядова організація, заснована 2005 року в Берліні і входить до Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. n-ost створює транскордонні проєкти, фокусуючись на розслідувальній журналістиці в Східній Європі. Організація працює водночас як редакція та агенція, що втілює різноманітні проєкти, зокрема, щорічну міжнародну медіаконференцію, щорічну репортерську відзнаку, грантові програми для транскордонних проєктів, а також мережу, що сприяє підвищенню медіаграмотності.

Liked the article?
Help us be even more cool!