ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 5 жовтня - реєстрація на “Школу журналістських розслідувань та репортажів під час війни” від “Слідства.Інфо”

21.09.2023, 18:00

Незалежна агенція “Слідство.Інфо” оголошує набір у школу журналістських розслідувань та репортажів під час війни для викладачок/-ів українських закладів вищої освіти. Про це повідомляється на сайті медіа.

Школа журналістських розслідувань та репортажів під час війни — це онлайн-курс, який включає понад 30 вебінарів (з 16 жовтня до 13 листопада 2023 року).

У межах програми курсу також передбачено консультаційно-менторський супровід учасниць/-ків курсу від представниць/-ків “Слідства.Інфо” (із 16 жовтня 2023 по 19 січня 2024). Зокрема, для оновлення методики викладання, змісту навчальних дисциплін, методичних посібників, презентацій тощо, а також у форматі участі тренерок/-ів на  “парах”. У разі такого оновлення, яке може бути документально підтверджено (наприклад, презентації), викладачка/-ка отримає гонорар у сумі 17 тис 500 гривень (з урахуванням усіх податків і зборів).

Тренерками/-ами курсу є колектив “Слідства.Інфо” та запрошені спікери/-ки. Організатори надішлють програму курсу лише відібраним учасницям/-кам.

Участь у онлайн-курсі безкоштовна. Аплікантки/-ки беруть на себе обовʼязок відвідувати всі онлайн-заходи.

До участі у курсі буде відібрано 15 викладачок/-ів журналістики, суміжних або інших, повʼязаних із онлайн-курсом дисциплін.

Для участі у Школі треба заповнити анкету-заявку до 5 жовтня включно. Результат відбору буде оголошено до 12 жовтня включно.

З запитаннями звертатися до менеджерки “Слідства.Інфо” Марини Логачової: [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!