ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 5 жовтня - реєстрація на проєкт "Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації"

01.10.2020, 12:10

До 5 жовтня триває  реєстрація на проєкт “Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації”.

Про це повідомляється на сайті “Інтерньюз-Україна”.

Проєкт передбачено для викладачів факультетів та кафедр журналістики закладів вищої освіти України. Він спрямований на детальніше ознайомлення з наступними темами: журналістика даних, робота із первинним джерелом інформації, інтернет-безпека.

Головна мета проєкту - покращити підготовку майбутніх регіональних журналістів за допомогою покращення можливостей викладачів регіональних факультетів журналістики у сфері роботи із первинними даними та їх використанням у журналістській практиці, й посилення знань про фактчекінг як засіб боротьби проти пропаганди.

Протягом проєкту відбудеться 4 курси (тривалість одного курсу 12 годин – 4 блоки по 3 години), лекторами яких будуть провідні українські експерти з цієї тематики. Семінари курсів здійснюватимуться онлайн у жовтні 2020 – жовтні 2021. 

Зареєструватися можна тут.

Курси здійснюватимуться онлайн у жовтні 2020 – жовтні 2021. Кожен курс матиме теоретичну та практичну частини, під час яких учасники проєкту зможуть випробувати та закріпити отримані знання.

Проєкт організовують чеська громадська організація Асоціації з міжнародних питань (AMO) у співпраці з “Інтерньюз-Україна” та TEXTY.ORG.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!