ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 31 серпня - прийом робіт на конкурс журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка

18.08.2017, 14:06
Василь Сергієнко, фото - скріншот з сайту конкурсу

До 31 серпня триває прийом робіт на конкурс журналістських розслідувань імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка.

До участі приймаються матеріали, які були опубліковані з 1 січня 2016 року по 31 серпня 2017 року.

Оцінювання робіт членами експертної ради триватиме з 1 вересня по 7 вересня 2017 року.

Премія передбачає 5 номінацій з кількома підномінаціями для регіональних та загальноукраїнських ЗМІ: найкраще розслідування в інтернет-ЗМІ, найкраще розслідування у друкованому ЗМІ, найкраще ТБ-розслідування, розслідування громадськими активістами, блогерами, а також гран-прі Оргкомітету конкурсу. Переможців нагородять грошовою премією та пам’ятним Дипломом.

Церемонія нагородження відбудеться 8 вересня – у Міжнародний день солідарності журналістів.

Премія імені Василя Сергієнка – громадська ініціатива журналістів та громадських діячів, активістів Революції Гідності, що має на меті належне вшанування пам’яті героя Небесної сотні, журналіста та поета Василя Сергієнка, якого було жорстоко вбито за його журналістську та громадську діяльність під час Революції Гідності.

Ініціатива ставить на меті підтримку талановитих та сміливих регіональних журналістів-розслідувачів, популяризацію громадської активності та розслідування корупційних діянь місцевих “еліт”.

Ініціатори премії вбачають у конкурсі додатковий інструмент захисту журналістів, особливо регіональних, яким продовжують погрожувати, на яких тиснуть та залякують. Конкурс надасть працівникам ЗМІ стимул продовжувати боротьбу з безкарністю та беззаконням місцевих “князьків” та допоможе убезпечити їхнє життя та здоров’я.

Про старт конкурсу на здобуття журналістської премії імені Героя Небесної Сотні Василя Сергієнка було оголошено 1 серпня в інформаційній агенції “УНІАН”  у Києві. Організатори також презентували сайт для збору робіт www.serhienko.org.

Василь Сергієнко – журналіст, поет, соціолог, громадський діяч, Герой України, що був закатований 4 квітня 2014 року поблизу Корсунь-Шевченківського на Черкащині, ймовірно, за викриття злочинної діяльності представників партії регіонів, розслідування обставин його смерті досі триває.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!