ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 30 вересня - приймання матеріалів на конкурс журналістських робіт "Суд людською мовою"

03.09.2020, 13:03

До 30 вересня триває приймання матеріалів на Другий щорічний конкурс журналістських робіт “Суд людською мовою”, організований ГО “Вектор прав людини”.

До участі запрошуються журналісти(-ки), блогери(-ки), які висвітлюють судову тематику, студенти(-ки) спеціальності “Журналістика”.

Цілі Конкурсу:

  • підвищити поінформованість та обізнаність населення України щодо судоустрою, реалізації судової реформи, суспільно важливих судових справ;
  • збільшити рівень зацікавленості та довіри населення до судової влади;
  • сприяти утвердженню принципів верховенства права, прав людини і демократії, громадського контролю та відповідальності;
  • сприяти розвитку судової журналістики в Україні.

До участі приймаються роботи на судову тематику в текстовому, відео- та аудіоформатах. Журі відзначить кращі роботи, які посядуть І, ІІ, та ІІІ місця.

Участь у Конкурсі відкрита для авторів(-ок), які опублікували матеріали з моменту завершення прийому робіт першого Конкурсу, тобто пізніше 31 жовтня 2019 року. Кожен(-а) учасник(-ця) може подати необмежену кількість конкурсних робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. 

Переможці будуть оголошені на церемонії нагородження. Усі учасники/ці конкурсу отримають пам’ятні сертифікати.

Для участі у конкурсі потрібно:

  1. Ознайомитися із Положенням про конкурс.
  2. Подати роботу, заповнивши онлайн-форму. У разі подання двох або більше робіт, онлайн-форму треба заповнювати для кожної роботи окремо.
  3. Якщо ви студент(-ка) та ще не маєте досвіду публікації матеріалу у ЗМІ, у вас є можливість опублікувати свої матеріали у ресурсному хабі Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка “Права людини та медіа діяльність”. Для цього свою роботу необхідно надіслати на електронну адресу kshenderovskij5@gmail.com із темою листа “Публікація роботи для участі в конкурсі “Суд людською мовою” та коротким супровідним листом. Після публікації роботи на цьому ресурсі ви можете подати заявку на участь роботи у конкурсі.

У разі запитань звертатися за електронною адресою trialinsimplewords@gmail.com

Членами та членкинями журі стали: Костянтин Шендеровський, Сергій Гончаренко, Максим Буткевич, Ольга Падірякова та Назарій Боярський.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!