ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 30 квітня - подання заявок на конкурс грантів "Посилення фінансової стійкості медіа"

10.04.2020, 13:09

До 30 квітня триває подання проєктних пропозицій на конкурс грантів “Посилення фінансової стійкості медіа”, який організовує “Медійна програма в Україні” (МПУ), що виконується неурядовою організацією Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

У конкурсі можуть брати участь офіційно зареєстровані в Україні медійні організації, компанії та незалежні медіа (бажано та де можливо у партнерстві з нетрадиційними гравцями на медійному полі, а саме – представники бізнесу, компанії мобільного зв’язку та сфери ІТ, представники соціального підприємництва, рекламні агентства та рекламні асоціації).

Internews підтримуватиме проєкти, які допоможуть в реалізації одного з основних завдань МПУ – а саме, сприяти зміцненню та забезпеченню сталої діяльності ключових організацій медійного сектору і процесів його розвитку.

Проєктні пропозиції мають відповідати таким цілям:

  • Допомогти українським медіа посилити їхню фінансову незалежність та знайти шляхи виживання у мінливому бізнес- та рекламному середовищах;
  • Допомогти місцевим медіа у вдалому переході до цифрових середовищ;
  • Допомогти медійним компаніям взяти курс на сталий розвиток їх бізнесу, покращити їх фінансову стійкість та ринкову життєздатність;
  • Сприяти розвитку корпоративної соціальної відповідальності, новим формам реклами, оздоровленню рекламного середовища для медіа та поширювати принципи етичного бізнесу;
  • Засновувати інноваційні партнерства між медійниками та нетрадиційними гравцями на медійному ринку.

Гранти з бюджетом до 25 000 дол. США можуть бути присуджені швидше, але комісія з відбору розгляне заявки на суму до 50 000 дол. США, якщо концепції, бюджети та строки будуть обґрунтованими. Середній бюджет наданих грантів, ймовірно, становитиме 30 000 дол. США для проєктів тривалістю до 6-ти місяців. Очікується, що проєкти розпочнуться з 1 серпня 2020 року.

Проєктні пропозиції мають бути англійською та українською мовами та їх потрібно надсилати двома окремими файлами на електронну адресу UA-MPU@internews.org. В темі листа потрібно вказати: “USAID-Internews – Cтійкі медіа”.

Запитання приймаються по понеділках, середах та п’ятницях за телефонами 0675005589, 0674085533 з 14:00 до 16:00 год.

Термін подання: до 30 квітня 2020 р. до 18:00 год.м

Liked the article?
Help us be even more cool!