ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 30 червня - реєстрація на програму стипендій журналістам, які втратили роботу через COVID-19

16.06.2020, 11:37

До 30 червня триває реєстрація на програму стипендій журналістам, які втратили роботу через COVID-19. Про це повідомляється на сайті ГО “Інтерньюз-Україна”.

Стипендія журналістам у розмірі 4500-5000 гривень надається в рамках програми “Залишайся у професії”. Стипендіальна програма передбачає створення контенту з пошуку рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.

Мета програми - допомогти представникам незалежних медіа зберегти свої професійні навички та продовжувати роботу попри виклики, що постали через пандемію.

Для участі у програмі необхідно зареєструватися до 30 червня, 23:59 тут.

У формі реєстрації необхідно запропонувати три ідеї для матеріалу, одна з яких може бути обрана та профінансована. 

Вітаються пропозиції, які міститимуть такі підходи:

  • Жанр матеріалу: приклади позитивних змін або “журналістика рішень”, можливі лонгріди. 
  • Тематика: пошук рішень для імплементації реформ на місцях, використовуючи існуючі успішні практики.
  • Використання мультимедійних інструментів: фото, відео, інфографіки тощо.

Участь у програмі можуть взяти журналісти, які працювали в регіональних виданнях, але втратили роботу/були змушені піти у відпустку за власний рахунок/стикнулися в робочому процесі з іншими скороченнями видатків внаслідок коронакризи. 

Конкурсна комісія не зможе підтримати заявки учасників, які вже брали участь у програмі “Залишайся у професії” цьогоріч.

Тільки відібрані учасники отримають повідомлення про перемогу у стипендіальній програмі. Результати будуть оголошені до 10 липня включно.

За додатковою інформацією можна звернутися до Олександри Панової, координаторки програми за електронною адресою opanova@internews.ua або за номером телефону +380992553305.

Програму організовано ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки “Медійної програми в Україні”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!