ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 3 квітня - реєстрація на конференцію "Свобода вираження поглядів в Україні у часи війни" від Freedom House

29.03.2023, 11:00

Міжнародна правозахисна організація Freedom House у партнерстві з Інститутом масової інформації, Платформою прав людини та Центром прав людини ZMINA запрошують 6-7 квітня на правозахисний форум “Свобода вираження поглядів в Україні у часи війни” у Києві.

Метою форуму є об’єднання широкого кола учасників та учасниць з усіх регіонів України, які поділяють цінності прав людини та свободи вираження поглядів й готові шукати рішення у відповідь на виклики у сфері захисту прав журналістів, свободи слова, документування війни, доступу до інформації, цифрових прав та свободи мистецького самовираження, які постали перед українським суспільством з початку російської агресії 2014 року та нового витка у 2022 році.

“Вільно. Відповідально. Спільно” – гасло форуму, яке відображає цінності та принципи партнерства співорганізаторів та учасників події.

До участі запрошуються правозахисники, активісти, журналісти та всі, хто цікавиться тематикою прав людини та свободи вираження поглядів. 

Організатори форуму покривають кошти на проїзд та проживання для журналістів та правозахисників з регіонів України.

Для участі потрібно зареєструватись до 3 квітня (включно) - тут. Захід відбудеться у гібридному форматі 6 та 7 квітня (четвер та п'ятниця) з 9.00 до 18.00 у Києві. Лише зареєстровані учасники та учасниці зможуть отримати посилання на онлайн-трансляції усіх сесій форуму.

З огляду на технічні обмеження щодо можливої кількості учасників онлайн-подій, організатори залишають за собою право відмовити в участі попри вчасну та повну реєстрацію.

У разі виникнення запитань чи уточнень щодо події звертатися за адресою: [email protected].

Проєкт “Свобода вираження поглядів в часи збройного конфлікту” є спільним проєктом чотирьох організацій: Freedom House, Інститут масової інформації, Платформа прав людини та Центр прав людини ZMINA. Мета проєкту – захищати і просувати свободу вираження поглядів в Україні шляхом моніторингу, навчання та тренінгів, надання правової допомоги, інформаційної роботи та адвокації. Під свободою вираження поглядів організації розуміють безумовне право кожної людини на будь-яку дію або висловлювання, з дотриманням Конституції та міжнародних стандартів захисту прав людини. Проєкт реалізується в Україні з 2018 року за фінансової підтримки Freedom House.

Liked the article?
Help us be even more cool!