ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 29 березня – прийом заявок на участь у Гендерній медіашколі для регіональних журналістів

20.03.2019, 15:17

Журналістів/журналісток регіональних медіа запрошують до участі в першій Гендерній медіашколі, яка відбудеться 12-14 квітня у Києві.

Організаторами медіашколи є Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волинської області та “Медійна програма в Україні” (Internews).

Мета школи - підготовка фахівців/фахівчинь із гендерних питань, формування мережі гендерних медіа-експертів/експерток, поширення ідей гендерної рівності в регіональних медійних середовищах та серед їхньої цільової аудиторії.

Організатори оберуть 20 журналістів/журналісток, які після завершення школи отримають ресурсну підтримку на організацію тематичних заходів у своїх регіонах.

Для участі потрібно заповнити онлайн-заявкуОстанній термін подачі заявок – 29 березня до 18:00.

Проїзд, проживання та харчування для обраних учасників/учасниць забезпечують організатори.

З будь-яких питань пишіть на e-mail: lutsk@cure.org.ua.

Гендерна медіа-школа відбуватиметься в межах проекту “Гендерночутливий простір сучасної журналістики”, що реалізовується Волинським прес-клубом у партнерстві з Гендерним центром, Незалежною громадською мережею прес-клубів України та за підтримки “Медійної програми в Україні”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!