ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 26 листопада - реєстрація на міжнародну конференцію "Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики"

24.11.2017, 10:08
Фото - Фейсбук Ради Європи в Україні

30 листопада у Києві відбудеться міжнародна конференція “Свобода вираження поглядів та виборчий процес в Україні: старі та нові виклики”.

Захід триватиме з 09:30 до 17:00 у готелі “Президент Готель”, вул. Госпітальна, 12, конференц-зала “Предслава”.

На захід запрошуються партнери, представники законодавчої гілки влади, українські медіа-експерти, експерти з питань виборчого процесу, представники громадських організацій, медіаспільноти та журналісти.

Організатори: Офіс Ради Європи в Україні в межах проектів Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки “Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні” та “Реформа виборчої практики в Україні”, а також проекту “Свобода медіа в Україні”, що впроваджується в межах cпільної програми Ради Європи та Європейського Союзу “Партнерство заради належного врядування”.

Національними партнерами конференції є Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення, Центральна виборча комісія та Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики.

Відповідно до висновків Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за позачерговими виборами народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, “медіасередовище в цілому характеризується браком незалежності ЗМІ від політичних або корпоративних інтересів, що обмежує незалежність висвітлення подій як на національному, так і на регіональному рівні. Крім цього, обмежений рекламний ринок та низькі професійні стандарти журналістики посилюють практику використання проплачених сюжетів у новинах (так звана “джинса”)”.

7 листопада ц.р. Верховна Рада України ухвалила у першому читанні за основу проект Виборчого кодексу № 3112-1. Зазначений проект було зареєстровано ще у 2015 році, а тому положення проекту планується оновити та доопрацювати перед другим читанням. Існуючі пропозиції поправок до проекту кодексу, зокрема, стосуються й питань висвітлення виборів у ЗМІ. Метою конференції є обговорення питань законодавчого регулювання та саморегулювання при висвітленні виборів засобами масової інформації, ролі інтернету та соціальних медіа у передвиборних кампаніях, проблем фейкових новин та забезпечення неупередженого висвітлення виборчого процесу, вільного від зовнішніх втручань.

Зареєструватись для участі в конференції можна, заповнивши реєстраційну форму до 26 листопада. Підтвердження реєстрації буде надіслане на вказану в реєстраційній формі електронну адресу до 15 години 27 листопада. Вартість проїзду до Києва для регіональних учасників не відшкодовується.

Liked the article?
Help us be even more cool!