ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 22 лютого - відбір на конкурс від ініціативи “Трибунал для Путіна”

17.02.2023, 16:49

Українська Асоціація Медіа Бізнесу (УАМБ) за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні запрошує до співпраці журналістів, які готові написати матеріали про воєнні злочини Росії в Україні і таким чином долучитися до глобальної ініціативи “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії” (стисла назва “Трибунал для Путіна”).

Для роботи в трьохмісячному проєкті будуть відібрані 25 журналістів, які пройдуть необхідне навчання. Відібрані учасники мають підготувати 12 матеріалів, які будуть оплачені після затвердження експертами ініціативи “Трибунал для Путіна”. 

Основні критерії конкурсу:

  • пріоритет буде наданий журналістам з районів, де були бойові дії, з деокупованих та наближених до лінії фронту територій. (Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська та Київська область),
  • усі учасники проекту мають погодитися із тим, що матеріали мають бути затверджені експертом ініціативи “Трибунал для Путіна” як належно підготовлені, до того, як будуть оплачені. Окрім того, можливість публікації цих матеріалів буде погоджуватися безпосередньо з представником “Трибунал для Путіна”.

Для участі у відборі потрібно заповнити форму - тут до 18:00, 22 лютого. Анкети, отримані після цього терміну, розглядатися не будуть.

“Трибунал для Путіна” - глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії” (стисла назва “Трибунал для Путіна”), яка була створена у відповідь на повномасштабну агресію РФ у лютому 20022 року.

Учасники ініціативи документують події, в яких вбачаються ознаки злочинів за Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах країни, що стали об’єктом нападу.

Ініціатива активно працює на міжнародному рівні, щоб використати чинні механізми ООН, Ради Європи, ОБСЄ, ЄС та Міжнародного кримінального суді для зупинення злочинів і покарання винних.

Фонд імені Фрідріха Еберта є найстарішим політичним фондом Німеччини, що володіє багатими соціал-демократичними традиціями зі дня свого заснування в 1925 році. Фонд був заснований як політичний заповіт Фрідріха Еберта, першого президента Німеччини, що був обраний демократичним шляхом, та іменем якого був названий Фонд. Ключовою діяльністю Фонду є втілення в життя основоположних ідеалів та цінностей соціал-демократії: свободи, справедливості, солідарності.

Українська Асоціація Медіа Бізнесу – громадська неприбуткова організація, правонаступник Української асоціації видавців періодичної преси, створеної у квітні 2001 року, яка об’єднує видавців (друковані та електронні ЗМІ). УАМБ – найбільша українська асоціація видавничих компаній. 

За додатковою інформацією звертатися до менеджерки проектів УАМБ Ольги Костак: 050-615-34-24 або [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!