ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 21 лютого - приймання заявок на програму мікрогрантів від Ukrainian Warchive

07.02.2023, 18:00

Фотоархів війни в Україні (Ukrainian Warchive) оголошує програму мікрогрантів в 2023 році на реалізацію фотопроєктів, що документують життя країни під час війни. 

Архів приймає до розгляду заявки на висвітлення широкого спектру тем (наслідки російської агресії, життя військових та цивільних) у жанрі репортажної фотографії або художнього осмислення з використанням документальної фотографії як ключового медіуму.

В результаті конкурсу буде відібрано до 10 заявок, автори яких отримують грант у розмірі 800 євро (сума включає податкові зобов'язання на доходи фізичних осіб, які будуть оплачені авторами як фізичними особами-підприємцями (ФОП 2% або 5%) або як фізичними особами (19,5% від суми надходження) до державного бюджету.  

Подати заявку на отримання гранту можна тут. у період з 7 по 21 лютого (завершення прийому о 23:59). 

Умови:  Фінальний фотопроєкт має складатися з мінімум 15-45 світлин.

Строк реалізації: до 6 тижнів (після шести тижнів прийом готових проєктів завершується та розпочинається робота з підготовки виставки). 

Конкурс відкрито для українських авторів, які вже є членами архіву Ukrainian Warchive, або дають згоду на членство у архіві. Детальніше про умови співпраці - за посиланням

Фотографії, зроблені в рамках програми мікрогрантів, увійдуть до фонду Ukrainian Warchive. 

Програма мікрогрантів реалізується архівом Ukrainian Warchive за підтримки Шведського інституту та Hasselblad Foundation.

Результати конкурсу буде оголошено до 28 лютого 2023 року.

З питань співпраці з архівом - [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!