ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 21 грудня – приймання заявок на конкурс малих грантів "Доступ до надійних новин на окупованих та прифронтових територіях / Сталий розвиток медіабізнесу"

30.11.2023, 16:06

До 21 грудня триватиме приймання заявок на конкурс малих грантів “Доступ до надійних новин на окупованих та прифронтових територіях / Сталий розвиток медіабізнесу”, який проводить “Медійна програма в Україні”, що виконується неурядовою організацією Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

До участі запрошуються українські медіаорганізації, незалежні медіа, нетрадиційні гравці медіасфери, такі як бізнес, ІТ, компанії мобільного зв’язку, соціальні підприємства, артінституції, рекламні агентства та інші організації.

Середня сума наданих грантів становитиме близько $25 000 для проєктів тривалістю до шести місяців, але відбіркова комісія розглядатиме заявки на довший період, якщо вони будуть добре обґрунтовані. Підтримані проєкти розпочнуться приблизно у квітні 2024 року.

Цей грантовий конкурс має дві мети – покращити сталість медіабізнесу та розширити доступ громадян до достовірних новин на окупованих та прифронтових територіях.

Internews зазначає, що підтримає проєкти, які сприятимуть досягненню цілей “Медійної програми в Україні” щодо збільшення високоякісного, цікавого контенту по всій Україні, особливо на сході та півдні й на територіях, постраждалих від російської окупації, та підтримки сталої діяльності ключових медіаорганізацій і процесів.

Проєкти повинні шукати можливості для розв'язання однієї чи кількох з нижченаведених проблем:

  • збільшення ініціатив на сході й півдні та в районах, які постраждали від російської окупації та бойових дій на лінії фронту;
  • допомога українським медіа в доступі та підтримці зв’язків зі звільненими, прифронтовими та тимчасово окупованими територіями, де війна обмежила доступ жителів до незалежних, об’єктивних новин та інформації;
  • допомога українським медіа зміцнити свою фінансову незалежність і знайти шляхи виживання в надзвичайно складному середовищі;
  • покращення розвитку бізнесу та життєздатності медіакомпаній;
  • сприяння розвитку ділових і комерційних навичок для невеликих редакцій, визначення найкращих практик сталого розвитку медіа та отримання прибутку, зокрема на регіональному рівні;
  • встановлення інноваційного партнерства між медіапрактиками та нетрадиційними гравцями в медіасфері;
  • сприяння корпоративній соціальній відповідальності, сприяння більш здоровому рекламному середовищу для медіа та просування медіа як етичного бізнесу;
  • просування ефективних практик працевлаштування на користь медіапрофесіоналів, покращення захисту здоров’я та страхування життя репортерів, а також сприяння доброму психічному та фізичному здоров’ю осіб цієї професії.

Проєктні пропозиції разом з бюджетом надсилати англійською та українською мовами двома окремими файлами на електронну адресу [email protected] до 21 грудня 2023 року, до 18:00 (за київським часом).

У темі листа вказати: “Доступ до надійних новин на окупованих та прифронтових територіях / Сталий розвиток медіабізнесу”.

Письмово повідомлятимуться лише ті організації, що виграли в конкурсі.

Liked the article?
Help us be even more cool!