ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 17 грудня – приймання заявок на конкурс мінігрантів на створення матеріалів про осіб без громадянства

30.11.2023, 11:53

До 17 грудня триває приймання заявок на конкурс мінігрантів на створення і розповсюдження креативних матеріалів про явище безгромадянства та осіб без громадянства.

Конкурс із можливістю отримати 110 тис. грн проводить благодійний фонд “Право на захист”. За результатами конкурсу фонд обере трьох переможців.

Переможці мають створити й розповсюдити матеріали (публікації, трансляції в ефірі, відео, подкасти тощо) на тему безгромадянства й про осіб без громадянства. Переможець конкурсу грантів має на заданий бюджет створити й поширити креативні матеріали згідно з поданою на конкурс концепцією. Мета – привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблеми безгромадянства в Україні.

Участь у конкурсі можуть узяти: журналісти, медіамайданчики, відеомейкери, креативні й SMM-агенції, контент-мейкери, лідери думок тощо.

Обидва компоненти (створення матеріалів і їхнє просування) мають бути включені в конкурсну пропозицію. Наприклад, це може бути серія статей у ЗМІ, короткі відео для соціальних мереж, співпраця з лідерами думок, соціальні ролики й план їхнього розповсюдження серед пабліків, подкасти на популярних майданчиках, вистави, фотовиставки тощо про безгромадянство й осіб без громадянства в Україні.

Переможці матимуть можливість поспілкуватися з експертами напряму правової допомоги особам без громадянства БФ “Право на захист” та особами без громадянства. А також залучити їх до реалізації своєї ідеї. 

Вимоги до учасників: 

  • має зареєстровану юридичну особу або фізичну – особу підприємця зі спрощеною системою оподаткування (ФОП 3 групи);
  • можливість гарантованого поширення / розміщення матеріалу серед цільової аудиторії (аудиторія в інтернеті / традиційних ЗМІ / соціальних мережах);
  • досвід у розробленні й розповсюдженні матеріалів на соціальну тему;
  • потенціал для розроблення матеріалів: відповідна освіта та навички; вільний час для створення матеріалів; необхідне технічне обладнання;
  • чіткий опис ідеї щодо розроблення матеріалу на тему осіб без громадянства. 

Для участі в конкурсі потрібно заповнити Google-форму.

До неї також треба додати заповнену конкурсну заявку з описом пропонованого матеріалу / проєкту, стратегії його поширення, календарного плану тощо. Знайти її можна за цим посиланням.

Надіслати їх потрібно не пізніше ніж 17 грудня, до 23.59. На реалізацію своїх ідей учасники матимуть два місяці (організатори просять вказати у своїй заявці, якщо потрібно більше часу).

Результати конкурсу будуть оголошені до 29 грудня 2023 року.

У разі запитань писати на цю електронну пошту: [email protected].

Грантова програма реалізується БФ “Право на захист” за підтримки фонду Conrad N. Hilton Foundation.

Liked the article?
Help us be even more cool!