ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 15 липня - приймання заявок на конкурс “Або” для локальних медіа

30.06.2022, 17:45

Агенція медійного росту «Або» оголошує конкурс серед локальних медіа. Переможці отримають кошти на створення матеріалів про військових, які боронили Україну, та цивільних жертв війни.

Хто може стати учасником конкурсу:

  • редакції регіональних ЗМІ;
  • штатні чи позаштатні автори (які мають можливість опублікувати матеріал в одному з регіональних ЗМІ).

Приймання заявок тривають до 15 липня, для цього потрібно заповнити форму.

Агенція відбере 10 ідей, автори яких отримують 4 тисячі гривень на створення текстів з фотографіями.

Матеріали будуть опубліковані як у виданнях авторів, так і на сайті Меморіалу, який розробляє агенція.

Формати текстів

  • Лонгрід про одного з загиблих після повномасштабного вторгнення захисників України. Передбачає живе спілкування з рідними, друзями, побратимами героя. Висвітлення життя героя у різних соціальних ролях. Збір архівних фото загиблого та репортажні фото з спілкування з спікерами тексту.
  • Розповідь про особливості вшанування героїв у певній громаді, як проводжають в останню путь, імпровізовані меморіальні комплекси, тощо. Передбачає спілкування з місцевою владою, активістами, родинами загиблих. Створення оригінальних фото з місця.
  • Розповідь про те, як один обстріл змінив життя людей. Потрібно розповісти про обстріл, який призвів до руйнувань та жертв серед цивільного населення. Поспілкуватися з рідними загиблих, очевидцями трагедії, які вижили. Розповісти про жертв та показати масштаб руйнування. Зібрати архівні фото загиблих, зробити свіжі фото руйнувань та спікерів тексту.
  • Лонгрід про людину, чия робота зараз безпосередньо пов'язана з загиблими військовими чи цивільними. Наприклад: військовий капелан; представник ЗСУ, який розносить звістки про смерть рідним; водій автомобілю, яким привозять загиблих військових; працівник моргу, якому після 24 лютого доводиться багато працювати з загиблими у війні; людина, яка бере участь в ексгумації тіл загиблих; військовий медик, на чиїх руках помирали наші герої. Формат: “один день з”. Потрібно розповісти про роботу героя, чому він цим займається, як це відображається на його житті, зібрати його архівні фото та показати людину в роботі.
Liked the article?
Help us be even more cool!