ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 14 листопада - реєстрація на акселератор від Media Development Foundation

02.11.2021, 17:04

Media Development Foundation (MDF) запустила нову програму Media Accelerator: Disrupt the Future та приймає заявки на участь до 14 листопада.

Новий поглиблений акселератор допоможе медіа знайти свою бізнес-модель та стати інноваторами на своєму ринку, збільшити аудиторію та побудувати з нею міцні стосунки, впровадити digital-підходи в роботі та прокачати команду.

MDF пропонує долучитися до проекту тим медіа, які вже пройшли стадію стартапу, та працюють над тим, щоб бути фінансово прибутковими та успішними. 

Учасниками можуть стати редакції, що вже мають побудований комерційний відділ і співпрацюють з рекламодавцями, мають працюючу модель монетизації або бачення розвитку свого медіа.

Акселератор розрахований на виконавчі посади в медіа, в першу чергу це власники медіа, виконавчі директори та головні редактори. В проекті можуть взяти участь медіа, що вже проходили програми від MDF.

Програма акселератора складається з кількох ключових частин: 

  • менеджмент, 
  • поглиблений маркетинг, 
  • digital інструменти (дизайн, цифрові продукти, data в медіа). 

Тренери та ментори акселератора пояснюватимуть що таке data-driven маркетинг у медіа і як його можна використовувати, як поєднувати наявні бізнес-моделі та імплементувати нові й, врешті, як розвивати свій product. Тому учасникам необхідно мати бізнес план та дотичні розрахунки, чіткий запит щодо сфери, яку медіа хочете розвинути впродовж участі в акселераторі.

Програма акселератору складається з:

  • менторської підтримки від лідерів індустрії (4 місяці); 
  • програми тематичних спринтів з покрокового розвитку медіа від стратегічного планування до фандрейзингу;
  • тренінгової програми у форматі Executive MBA;
  • доступу до спільноти однодумців та медіаекспертів Media Managers Community;
  • пітчингу перед інвесторами та донорами для залучення коштів.

Впродовж участі в акселераторі медіа працюватимуть з ментором над розвитком одного продукту/проекту, який в результаті буде презентований донорам.
Відбір усіх учасників відбуватиметься на конкурсній основі. Дедлайн реєстрації на проект - 14 листопада. Оголошення результатів - 19 листопада.
Зареєструватись можна тут.

Liked the article?
Help us be even more cool!