ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 14 червня - реєстрація на семінар “Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах”

04.06.2019, 15:16
Фото - "Група впливу"

21 червня у Києві з з 10:00 до 17:00 відбудеться семінар “Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах”, організований громадською організацією “Громадський холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ”.

Мета семінару – ознайомити представників засобів масової інформації з особливостями участі у голосуванні ВПО та інших мобільних груп громадян (трудових мігрантів, студентів та ін.) на позачергових виборах до Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

  • На що потрібно звертати увагу на етапі підготовки до виборів, висвітлюючи питання участі цих груп громадян у голосуванні?
  • У чому полягає різниця між президентськими та парламентськими виборами з точки зору доступу до виборчих скриньок мобільних категорій виборців?
  • Чи існують обмеження щодо участі у волевиявленні? Які саме? Які правові (законодавчі) підстави для цих обмежень?
  • Як змінити місце голосування без зміни виборчої адреси?

Докладну інформацію про місце проведення семінару буде надіслано зареєстрованим та відібраним учасникам/цям. Для цього потрібно заповнити коротку анкету (http://bit.ly/2XoqDB9) до 14 червня. Відповіді будуть надані не пізніше 16 червня.

Організатори компенсують транспортні витрати: квитки на поїзд (2 клас Інтерсіті, вагон плацкарт/купе), електронні квитки або квитки із кас на автобус за умови участі у всьому заході, а також забезпечують харчування під час заходу.

Зустріч модеруватиме виконавча директорка ГО “Громадський Холдинг “ГРУПА ВПЛИВУ” Тетяна Дурнєва.

Контакти: Наталія Новикова (natali.novikova09@gmail.com).

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!