ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 13 липня - набір на програму Media Emergency Fund

08.07.2020, 10:26

ГО “Львівський медіафорум” оголосив прийом заявок від редакцій на програму Media Emergency Fund. Про це повідомляється на сайті Львівського медіафоруму 

Фінансову підтримку зможуть отримати і регіональні і національні медіа. У рамках цього відбору буде профінансовано до 100 матеріалів. 

Фонд підтримує:

Виготовлення серій із 4-8 журналістських матеріалів у напрямку Solutions journalism, спрямованих на підвищення громадської солідарності та активності. Цей напрямок передбачає, що матеріали мають не лише піднімати актуальні соціальні проблеми, а й демонструвати успішні приклади їхнього вирішення.

Жанри/формати: репортаж, аналітичний текст, подкаст, відеоісторія, інтерв’ю, мультимедійна історія тощо.

Важливо! Заявки на новинні формати, колонки, персональні блоги не підтримуватимуться!

У пріоритеті такі журналістські матеріали:

  • Історії успіху громадських ініціатив та об’єднань у розв’язання соціальних питань;
  • Історії солідаризації локальних громад;
  • Розповіді про соціально спрямовані ініціативи підприємств та компаній, котрі мають значний вплив на локальні спільноти;
  • Практичні кейси, що демонструють ефективні кроки для подолання наслідків кризи для бізнесу та суспільства;
  • Способи подолання психологічних і соціальних проблем;
  • Приклади конструктивної взаємодії між громадянами і тими, хто професійно виконує свої обов’язки в кризових умовах (медики, поліція, водії громадського транспорту, представники торгових мереж, держслужбовці тощо).

Редакції та виконавці нестимуть особисту відповідальність за якість опублікованих матеріалів, а також за дотримання етичних норм та професійних стандартів. Організатори залишають за собою право відмовити в оплаті матеріалів, які міститимуть грубі порушення журналістських стандартів, якщо це буде підтверджено експертизою.

Подаватися можуть незалежні медіа будь-якої організаційно-правової форми медіа в особі головного редактора або уповноваженого представника.

Скільки коштів можна отримати? 

У Фонді закладена фіксована оплата – 2 тисячі гривень за матеріал. Тобто сума допомоги, яку може отримати редакція, складає від 8-ми тисяч гривень за 4 матеріали до 16-ти тисяч гривень за 8 матеріалів.

Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити заявку.

Дедлайн: 13 липня 2020 року.

Заявка повинна містити обґрунтовану тематично та форматно серію матеріалів. Тривалість створення та публікації контенту – до восьми тижнів.  

Додаткові запитання надсилати менеджерці проєкту Оксані Лазаренко на мейл: oksana.lmf@gmail.com.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!