ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 13 грудня - приймання заявок на програму підтримки в сфері розбудови редакційної та бізнес стратегій

08.12.2020, 12:22

До 13 грудня триває приймання заявок від українських незалежних медіа для участі в програмі підтримки у сфері розбудови редакційної та бізнес-стратегій від Фонду Thomson Reuters.

До участі в конкурсі запрошуються незалежні медіа, зацікавлені в отриманні консультаційної підтримки протягом дев'яти місяців (з квітня по грудень 2021-го) у сферах:

  • побудови середньо- та довгострокових бізнес-стратегій для медіа;
  • консультаційної підтримки в редакційному плануванні;
  • аналізу та розбудови аудиторії;
  • розроблення цифрових каналів просування контенту;
  • покращення якості їхнього контенту.

Точна програма консультаційної підтримки, тренінгів і менторства буде узгоджена між обраними незалежними медіа та представниками Фонду на основі оцінки потреб на початку співпраці.

Очікується, що обрані редакції братимуть участь у регулярних зустрічах з представниками Фонду та залучатимуться до обміну досвідом і практиками з іншими незалежними медіа з України, Грузії та Молдови, що беруть участь у програмі.

До участі в конкурсі запрошуються медіа будь-якого формату (онлайн, преса, радіо, телебачення тощо), які можуть продемонструвати мотивацію до розуміння своєї аудиторії та відданість створенню незалежного, надійного та достовірного журналістського контенту. 

Подати заявку можна тут.

Проєкт реалізується в межах програми Підтримки незалежних медіа в країнах Східного партнерства (Україна, Грузія та Молдова) Фондом Thomson Reuters у партнерстві з BBC Media Action за підтримки Міністерства закордонних справ і в справах Співдружності націй Великої Британії. 

Метою програми Підтримки незалежних медіа в країнах Східного партнерства є покращення та зміцнення інформаційного середовища України, Грузії та Молдови для забезпечення доступу різних груп населення до різноманітних високоякісних, надійних та незалежних джерел інформації через медіа. TRF надає підтримку редакціям незалежних медіа у цих країнах для кращого розуміння їхньої цільової аудиторії, вироблення якіснішого контенту з широким і глибоким залученням аудиторії та покращення їхньої фінансової незалежності.

Liked the article?
Help us be even more cool!