ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

До 13 червня - прийом заявок на тренінг "Подолання конфлікту: роль ЗМІ в розбудові миру"  

10.06.2019, 15:56

У Дніпрі 20, 21 і 22 червня відбудеться тренінг для журналістів/ок і блогерів/ок “Подолання конфлікту: роль ЗМІ в розбудові миру”.  

Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму.

Дедлайн відправки заявок - 13 червня. Повідомлення про результати - 15 червня.

Протягом п’яти років Україна переживає збройний конфлікт. Для його подолання важливо постійно підвищувати рівень якості контенту, що стосується чутливих тем, пов’язаних з конфліктом і його наслідками. Під час тренінгу учасниці та учасники отримають навички, знання, практичні рекомендації щодо висвітлення конфлікту в сучасному контексті. Також тренінг допоможе усвідомити роль журналістів у процесі розбудови та підтримки мирних процесів в Україні.

Тренерка: Марина Курапцева, незалежна журналістка, медіатренерка, членкиня правління громадської організації “Альянс за громадянські права”.

Учасники та учасниці повинні самостійно придбати квитки на поїзд (не вище другого класу) або автобус до міста Дніпро.

Організатори тренінгу компенсують проїзд при пред’явленні оригіналів квитків. Зверніть увагу, що дата квитків повинна відповідати датам заходи. Проживання та харчування покривається коштами проекту.

З усіх питань можна звертатися на поштову скриньку проекту: dfi.unaedi@gmail.com.

Важливо! Витрати на проїзд, проживання та харчування компенсуються виключно в дні тренінгу (20, 21, 22 червня). Організатори не компенсують витрати, які відбулися в інші дні.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!