ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 11 грудня – приймання заявок на програму The Europe Ukraine Desk від n-ost

20.11.2023, 15:17

Німецька неурядова організація n-ost запрошує українських журналістів узяти участь у програмі The Europe Ukraine Desk, що складається з ознайомчих поїздок до столиць шести країн ЄС, грантів на створення журналістських матеріалів, а також з мережі медійників, що прагнуть покращити висвітлення України в західноєвропейських медіа. 

Подавати заявки можуть журналісти, які:

  • працюють у редакціях незалежних медіа та суспільного мовника або довготривало співпрацюють з такими як позаштатні автори (телеканали, радіо, онлайн- і друковані медіа);
  • живуть в Україні;
  • мають досвід у висвітленні міжнародної тематики;
  • мають досвід міжнародної співпраці;
  • орієнтуються в структурі ЄС;
  • добре володіють усною та письмовою англійською.

Розклад ознайомчих поїздок (включно з днями, проведеними в дорозі):

  • Будапешт, Софія, Рим: 13 квітня – 25 квітня 2024;
  • Берлін, Париж, Мадрид: 25 травня – 6 червня 2024.

Участь в обох ознайомчих поїздках є обов’язковою.

Дедлайн подання заявок: 11 грудня 2023 (23:59 за центральноєвропейським часом). Форма для подання заявки – тут.

Програма навчальних поїздок. Головна мета поїздок – налагодити та зміцнити тривалі зв’язки між медіа країн Західної Європи та України, а також покращити розуміння суспільно-політичної ситуації в кожній з країн-учасниць проєкту. 

Журналісти, чиї заявки буде відібрано для участі, відвідають редакції незалежних та суспільних мовників зазначених країн, зустрінуться з представниками громадянського суспільства, представництв ЄС та експертами. Також організатори проведуть у кожному місті публічні дискусії та нетворкінгові події різних форматів. 

Організаційні деталі. За результатами відбору до програми приєднається 12 українських журналістів. Усі витрати на проїзд, проживання та харчування під час ознайомчих поїздок покривають організатори. Організатори також зможуть надати офіційні запрошення для журналістів-чоловіків, але не можуть гарантувати отримання дозволу на виїзд. 

Робоча мова програми: англійська. 

Детальніше про програму читайте на сайті. Про те, як пройшли поїздки в межах програм першої групи українських журналістів, можна дізнатися тут і тут.

Проєкт фінансується Європейською комісією та триватиме до кінця 2024 року.

З питаннями можна звертатися до координаторки проєкту Оксани Мамченкової за адресою [email protected].

n-ost – неурядова організація, що заснована 2005 року в Берліні й входить до Глобальної мережі журналістів-розслідувачів. Вона створює транскордонні проєкти, фокусуючись на розслідувальній журналістиці в Східній Європі. Організація працює водночас як редакція та агенція.

Liked the article?
Help us be even more cool!