ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

До 10 травня – набір на курс вебінарів для журналістів "Криза і робота редакцій"

04.05.2020, 13:16

Громадська організація “Інтерньюз-Україна” відкрила набір на курс вебінарів “Криза та робота редакцій: реалізувати можливості для журналістів”. Для участі необхідно зареєструватися до 10 травня тут.  Про це повідомляється на сайті організації.

“Кожній без винятку редакції довелося змінити відпрацьований роками формат роботи внаслідок коронакризи. Уже зараз очевидно, що навіть після завершення карантину робота журналістів не буде такою, як раніше. Необхідно адаптовуватися до нової реальності. Проте з цього карантину (як і з решти подібних кризових ситуацій) можна винести цінні уроки, а те, що на перший погляд здавалося викликом, перетворити на можливість. Як цього досягти? Відповідь на ці та інші запитання можна отримати від тренерів курсу”, - йдеться у повідомленні.

Програма складається з 6-ти модулів, тривалість кожного – від 60 до 90 хвилин залежно від теми.

Перші три вебінари відбудуться 13, 19 та 21 травня на онлайн-платформі Zoom у реальному часі. Учасники зможуть ставити запитання та дискутувати з тренерами. Наступні три модулі заплановані на початок червня 2020 року.

Підтвердження участі та інформацію для долучення до відеоконференції буде надіслано до 12 травня зареєстрованим учасникам.

Курс розробили та проведуть:

  • Віталій Мороз, керівник програм нових медіа в ГО «Інтерньюз-Україна». Очолює програми цифрової грамотності та кібербезпеки для журналістів і громадянського суспільства (Digital Security School 380). Окрім цього, реалізує проекти зі свободи інтернету та дотримання цифрових прав (netfreedom.org.ua). Автор трьох онлайн-курсів для журналістів. Закінчив Києво-Могилянську академію за спеціальністю політологія та магістерську програму з журналістики університету Emerson College, США.
  • Михайлина Скорик, очільниця агенції Media Masters, медіатренерка з досвідом понад 10 років. У минулому - головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Закінчила Інститут журналістики КНУ імені Шевченка та Школу журналістики DFJ в Києво-Могилянській Академії. Сертифікований тренер DW Academie.

До дискусії також долучаться провідні представники іноземних та вітчизняних медіа, які поділяться своїм досвідом роботи у форс-мажорних обставинах.

Учасники, які прослухають всі 6 модулів, отримають сертифікат про професіоналізацію у роботі редакцій в кризових умовх.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Олександри Панової, координаторки програми, за електронною адресою opanova@internews.ua або за телефоном +380992553305.

Курс вебінарів організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Liked the article?
Help us be even more cool!