ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 1 липня - приймання заявок на стипендіальну програму Радіо Свобода для журналістів

31.05.2023, 10:05

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода розпочала приймати заявки на стипендіальну програму Regional Reporting Fellowships на 2023-2024 роки.

Заявки прийматимуть від 1 червня до 1 липня 2023 року. Переможців оголосять до 31 серпня.

Метою стипендії є сприяння професійному розвитку журналістів-початківців у країнах “Східного партнерства” ЄС та Західних Балкан на підтримку свободи та незалежності ЗМІ.

Програма базується на місії Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода сприяти незалежній і об’єктивній журналістиці, а також підтримувати демократію і права людини. Програма фінансується за рахунок гранту посольства США в Чеській Республіці.

Переможців програми інтегрують у щоденну роботу бюро, де вони працюватимуть повний робочий день, щоб виробляти контент для всіх журналістських платформ, та братимуть участь у редакційних дискусіях.

Програма триватиме з 1 листопада 2023 року до 30 червня 2024 року. Вона включатиме візит до офісу Радіо Свобода в Празі для додаткового професійного розвитку.

Учасники програми отримуватимуть щомісячну стипендію. У випадку потреби стипендіатам нададуть житло.

Стипендіатами премії ставали Анастасія Магазова, Наталія Патрікєєва, Вікторія Жуган, Ольга Комарова, Михайло Штекель, Юлія Турчинська, Ірина Маслюкова, Антоніна Андрійчук, Ольга Івлєва.

Liked the article?
Help us be even more cool!