ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

9 листопада - тренінг для медійників “Коректне інтервʼю з дітьми, які переживають втрату”

07.11.2023, 15:04

9 листопада о 15:00 в Українському католицькому університеті у Львові відбудеться тренінг для медійників “Коректне інтервʼю з дітьми, які переживають втрату”. 

Захід організували Школа журналістики та комунікацій УКУ і благодійний фонд “Діти Героїв”. 

Тренінг проведуть кваліфіковані психотерапевти фонду “Діти Героїв”, які розробили курс спеціально для підвищення психологічної компетентності журналістів у питаннях інтерв'ювання дітей, які були безпосередніми учасниками травматичних подій або втрати близьких.

На тренінгу говоритимуть про:

  • виклики, з якими стикаються журналісти при інтерв'юванні дітей, які втратили рідних;
  • основні принципи спілкування з дітьми, які переживають втрату;
  • як зробити інтерв'ю з дитиною не травматичним, а терапевтичним: встановлення контакту, формулювання запитань та реагування на можливі емоції як дітей, так і їхніх батьків або опікунів під час інтерв'ю;
  • етичні аспекти та ознаки некоректності у спілкуванні з дітьми та їхніми родинами;
  • можливості співпраці з психологами: від консультування при створенні матеріалу до безпосередньої участі психолога під час інтерв'ю з дитиною.

Під час заходу спеціалісти проведуть аналіз типових помилок у спілкуванні з дітьми та їхніми родичами і запропонують шляхи їхнього уникнення. А також ознайомлять медійників зі способами самовідновлення, профілактики емоційного вигорання та збереження психологічного здоров'я під час роботи з дітьми та їхніми родинами.

Тренінг проведуть:

  • Марта Білик – психологиня, психотерапевтка в напрямку системної сімейної і дитячо-юнацької психотерапії, членкиня Європейської спілки психотерапевтів (ЕАР). Координаторка психологічної служби Благодійного фонду “Діти Героїв”;
  • Ірина Срібна – лікарка, дитяча психіатриня, психотерапевтка в напрямку індивідуальна психотерапія за А. Адлером та дитячо-юнацької психотерапії, sandplay-терапевтка. Завідувачка відділення медичного спостереження та реабілітації ТОЦКР.
  • Емілія Мельник – клінічна психологиня, травматерапевтка (на етапі сертифікації), тренерка з психо/травмо едукації, консультантка в методі Транзактного Аналізу.
  • Анастасія Ільчук – практична психологиня, травмаедукаторка, фахівчиня в методі дитячо-юнацької психотерапії.

Місце проведення: Львів, Школа журналістики та комунікацій УКУ, 202 аудиторія (проспект святого Івана Павла II).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Довідка. БФ “Діти Героїв” допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок повномасштабного вторгнення РФ. Фонд надає першочергову фінансову допомогу, психологічну та юридичну підтримку, сприяє освіті та розвитку дітей до їхнього повноліття. Програми та проєкти фонду базуються на індивідуальному підході до кожної дитини з метою забезпечення їхніх унікальних потреб.

Liked the article?
Help us be even more cool!