ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

9 квітня - старт безкоштовного онлайн-курсу редактора BuzzFeed з верифікації інформації

21.03.2018, 14:18

З 9 квітня по 6 травня Найтівський центр журналістики Америки (Knight Center for Journalism in the Americas) проведе відкритий масовий онлайн-курс “Довіра та верифікація в епоху дезінформації”, повідомляє Media Sapiens.

Курс проведе медіаредактор видання BuzzFeed News Крейг Сильверман, який займається темами поширенням дезінформації в мережі і фейковими новинами.

Учасники курсу “Довіра та верифікація в епоху дезінформації” дізнаються, які сили і чинники впливають на рух потоків інформації в цифровому світі, проаналізують моделі розподілу контенту і трафіку в соціальних медіа, навчаться перевіряти достовірність опублікованих фотографій і відео, а також сайтів і акаунтів в соцмережах.

Крім того, в рамках курсу розкажуть про підхід прозорості та інші способи завоювання виданнями довіри аудиторії.

Щотижня до Крейга Сильвермана долучатиметься гість, який також поділиться досвідом. Це будуть професор Нью-Йоркського університету Джей Росен, керівник досліджень в First Draft News Клер Вердл, головний продюсер The New York Times Малахі Браун та Джой Меєр з Trusting News Project.

Онлайн-курс – безкоштовний. Він створений для журналістів, проте до нього можуть приєднатися всі охочі й зацікавлені в темі.

Зареєструватися на курс можна тут.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!