ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

8 квітня - дискусія "Саморегуляція медіа: європейський досвід та український контекст"

25.03.2021, 17:17

8 квітня відбудеться онлайн-дискусія “Саморегуляція медіа: європейський досвід та український контекст”, яку організовує міжнародною програмою “Саморегулювання медіа” ITP Media.

Спікери:

Лайф Льонсман, медіаексперт, член правління Нордичного журналістського центру в Данії, колишній віцепрезидент Європейського мовного союзу та директор Данського радіо DR, розповість про:

  • Данська та шведська моделі саморегулювання: які переваги та який механізм потрібен для забезпечення безперешкодного впровадження цієї моделі;
  • Статус журналістів в Данії і Швеції: захищеність, санкції за недотримання Кодексу етики;
  • Репутація медіа та журналістів: хто стежить за тим, щоби ЗМІ слідували професійним і етичним стандартам та які процедури впливу в Скандинавії?

Петру Маковей, виконавчий директор Асоціації незалежної преси Молдови та секретар Ради преси Молдови розповість про досвід Молдови в саморегуляції медіа;

Борис Наварсардян, президент Єреванського прес-клубу, член Наглядової ради з етики ЗМІ поділиться досвідом Вірменії.

Тетяна Лебєдєва, учасниця проєкту ITP Ukraine, членкиня Комісії журналістської етики розповість про Міжнародну програму "Саморегулювання медіа".

Також передбачена дискусія редакторів українських ЗМІ щодо механізму саморегуляції медіа в Україні: Марина Сингаївська, «Укрінформ», Дмитро Хоркін, «Українське радіо» та інші.

Модератор: Олексій Погорелов, президент Української асоціації медіа бізнесу, член Комісії з журналістської етики

Обов’язкова реєстрація -  тут.

Захід організовано Міжнародною програмою “Саморегулювання медіа” ITP Media, що виконується за дорученням Шведського агентства з питань співробітництва в галузі міжнародного розвитку СІДА/Sida організаціями НІРАС Швеція/NIRAS Sweden, International Media Support (IMS), Fojo Media institute/Linnaeus University та Global Reporting Sweden AB.

Liked the article?
Help us be even more cool!
Хочете дізнаватися першими про нові дослідження інституту масової інформації? Підпишіться на розсилку!
Дякуємо за підписку!