ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

6 жовтня - експертна дискусія "В пошуках ідеальної моделі для єдиної прескарти в Україні"

15.09.2022, 14:15

6 жовтня об 11:00 у Києві в комбінованому форматі онлайн та офлайн в приміщенні Укрінформу (вул. Б.Хмельницького, 8/16) відбудеться експертна дискусія “В пошуках ідеальної моделі для єдиної прескарти в Україні” від Комісії з журналістської етики.

Захід модерує голова Комісії з журналістської етики, співзасновник Громадського радіо Андрій Куликов.

Під час зустрічі говоритимуть про:

  • Ставлення медіа спільноти  до професійної журналістики, ідентифікація та репутація  журналістів, процес впровадження єдиної прескарти. Спікери: Андрій Сухарина, аналітик Фонду “Демократичні ініціативи” та Тетяна Лебедєва, членкиня Комісія з журналістської етики, почесна Голова Національної асоціації медіа (НАМ).
  • Міжнародний досвід визначення та захисту професійних журналістів,  кращі практики функціонування системи єдиної прескарти. Спікери: Петру Маковей, виконавчий директор Асоціації незалежної преси (Молдова) та Ліна Кущ, членкиня Комісія з журналістської етики, Перша секретар НСЖУ.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу.

Реєстрація в Zoom -  тут.

Реєстрація офлайн: [email protected] (адреса Укрінформу).

До участі та активної дискусії запрошуються представники і представниці профільних міністерств та відомств, медійних громадських організацій, медіаексперти, регіональні журналісті та журналістки, а також викладачі і студенти факультетів журналістики.

Liked the article?
Help us be even more cool!