ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

6 травня – оголошення шорт-листа фіналістів конкурсу "Честь професії"

05.05.2021, 10:00

6 травня з 16.00 до 18.30 год журі конкурсу “Честь Професії” оголосить шорт-лист фіналістів конкурсу у кожній номінації та спецномінаціях під час онлайн-марафону.

Модеруватимуть онлайн-марафон керівниця пресслужби Національної асоціації медіа Христина Дрогомирецька та співзасновник Громадського радіо і голова Комісії з журналістської етики Андрій Куликов.

Доєднатися до події можна тут.

У номінації “Найкраще інтерв’ю” говоритимемо з Zoya Kazanzhy (медіаексперка та журналістка), Andrii Ianitskyi (журналіст, директор Центру журналістики Київської школи економіки), Валентина Самар (головна редакторка ІА “Центр журналістських розслідувань”).

Про особливості якісного репортажу поспілкуємося у номінації “Найкращий репортаж” з Отар Довженко (керівник Центру моніторингу та аналітики ГО “Детектор медіа”, співзасновник LongDog Media), Nastya Stanko (журналістка, головна редакторка “Громадського телебачення”), Ігор Балинський (медіаексперт, редактор; засновник Школи журналістики Українського католицького університету, засновник Школи журналістики Українського католицького університету; співзасновник і головний редактор видавництва репортажної та документальної літератури “Човен”).

У номінації “Найкраще новинне висвітлення резонансної події” своїми враженнями поділяться Anna Babinets (головна редакторка “Слідство.Інфо”), Danylo Mokryk (журналіст Bihus.Info, ведучий програми “Мокрик По Живому” на “Громадському телебаченні”).

Розкажуть про те, якою повинна бути сучасна аналітика, у номінації “Найкраща аналітика”, Oleksandra Gubytska (співредакторка “Наші гроші. Львів”), Iryna Vyrtosu (журналістка Центру прав людини ZMINA, співпрацює з десятком українських видань, зокрема “Українська правда”, “День”, LB.ua, “Дзеркало тижня” та ін.), Роман Кульчинський (головний редактор Texty.org.ua).

Відгуками про оцінювання у номінації “Найкраще розслідування” поділяться Володимир Торбіч (головний редактор Агенції журналістських розслідувань “Четверта влада”), Oleksa Shalayskiy (головний редактор сайту “Наші гроші”).

Своїми враженнями у номінації “Найкраща публіцистика” поділиться Андрій Куликов (співзасновник “Громадського радіо”, голова Комісії з журналістської етики).

Графік марафону:

16:00-16:05 – Вітальне слово;

16:05-16:25 – Найкраще інтерв’ю – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

16:25-16:45 – Найкращий репортаж – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

16:45-17:00 – Найкраще новинне висвітлення резонансної події – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

17:00-17:15 – Найкраща аналітика – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

17:15-17:35 – Найкраще розслідування – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

17:30-17:50 – Найкраща публіцистика – шорт-лист + Спецприз для локального медіа;

17:50-18:00 – Спецномінація від Наглядової ради “Пояснювальна журналістика в часи пандемії”;

18:00-18:10 – Спецномінація від платформи HelpSMI “Експерт-знахідка”;

18:10-18:20 – Спецномінація від Комісії з журналістської етики “Найкращий матеріал на тему дотримання професійних стандартів, журналістської етики та саморегуляції”;

18:20-18:30 – Спецномінація від школи UMES “Найкращий журналістський експеримент”.

Liked the article?
Help us be even more cool!