ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

6-9 червня - цикл лекцій від Школи журналістики та комунікацій УКУ

02.06.2022, 11:19

6-9 червня в Українському католицькому університеті триватиме серія лекцій від викладачів та запрошених спікерів Школи журналістики та комунікацій. Зустрічі відбуватимуться у рамках вже традиційного для Школи “DemoWeek”-у. Чотириденний освітній інтенсив покликаний познайомити з новітніми трендами медіаринку та трансформація суспільного простору абітурієнтів УКУ, нинішніх чи майбутніх медійників та загалом всіх, хто цікавиться комунікаціями та медіями.

Цьогоріч у рамках циклу лекцій у ШЖК проведуть такі події:

  • 6 червня, 17:00. “Старт кар'єри у PR - лайфхаки для молодих комунікаційників”. Чим займається піарник та як почати успішну кар’єру в комунікаціях? Про знання та компетенції, які вкрай необхідні для професії піарника, і про те, як репутація впливає на життя і розвиток бренду розповість засновниця агенції публіних комунікацій “Perfect PR” та викладачка курсу “Управління репутацією та кризові комунікації” Наталія Улинець.
  • 7 червня, 17:00. “Доросла молодість, молода дорослість - у переламні часи”. Як не втратити себе, не проґавити свою молодість і свої мрії у важкі часи, та які компетенції для цього потрібні майбутньому журналісту, розповість літературна редакторка “The Ukrainians”, письменниця, викладачка курсу “Мовна компетенція” Анастасія Левкова.
  • 8 червня, 17:00. “Як пояснити родичам і друзям, що роблять PR-ники”. Усіх, хто мріє про працю у відомій PR-агенції чи, можливо, хоче заснувати власну. Усіх, хто розуміє, що для цього потрібна відповідна освіта, але все ще у пошуку відповідей про важливість PR-ників та суть їхньої роботи. Саме таких “усіх” на свою лекцію запрошує експертка зі стратегічних комунікацій з 10-річним досвідом, викладачка курсу “Стратегічні комунікації та медіапланування” Світлана Кісільова.
  • 9 червня, 17:00. “Макіавеллі та війна”. Який стосунок має Макіавеллі до маккіавелізму? Це нібито просте питання не має простих відповідей. Але краще зрозуміти його наміри можна, зрозумівши історичний контекст, в якому він писав свого “Принца”. Таким контекстом була війна. З доктором історичних наук, професором та викладачем курсу “Історія ідей” Ярославом Грицаком поговоримо про Макіавеллі як практика і тактика війни.

Лекції відбуватимуться в онлайн- (ZOOM) та наживо (студентська світлиця Колегіуму-2 УКУ, що на вулиці Козельницькій, 2А). Участь безкоштовна. Водночас обов’язкова попередня реєстрація. Для детальнішої інформації та співпраці: Микола Мотрук, комунікаційник ШЖК, +380 93 082 32 68, [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!