ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

31 серпня - онлайн-зустріч з медіаюристами "Поширення інформації під час воєнного стану"

23.08.2022, 14:44

31 серпня о 10:00 відбудеться четверта онлайн-зустріч з медіаюристами Платформи прав людини.

Під час зустрічі обговорюватимуться питання поширення інформації під час воєнного стану.

Для отримання запрошення на подію необхідно зареєструватися - тут.

Свої запитання можна поставити як заздалегідь, під час реєстрації в гугл-формі, так і у прямому ефірі безпосередньо під час зустрічі. 

На запитання відповідатимуть:

  • Євген Воробйов - медіа-юрист, адвокат, має юридичний досвід понад 10 років, що включає досвід як на державній службі, так і приватної практики. Життєве кредо: “Не знаєш як діяти? Дій за законом!”
  • Ольга Вдовенко - адвокатеса, експертка з питань доступу до публічної інформації, займається правозахисною діяльністю та консалтингом неурядових організацій з 2002 року.
  • Людмила Опришко - адвокатеса, медіаюристка, медіатренерка, має більш ніж 20-річний досвід захисту професійної діяльності журналістів та ЗМІ, чимало виграних справ в українських судах та Європейському суді з прав людини.
  • Олександр Бурмагін - медіаексперт. Більше 20 років захищав право на свободу слова в національних судах та Європейському суді з прав людини. В грудні 21-го року Олександра призначено Верховною Радою України до складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Дедлайн реєстрації на зустріч 29 серпня, 09:00.

Захід організовано в рамках проєкту «Свобода вираження поглядів в часи збройного конфлікту», який є спільним проєктом чотирьох організацій: Freedom House Ukraine, Інститут Масової Інформації (ІМІ), Платформа прав людини та ZMINA. Центр прав людини.

Liked the article?
Help us be even more cool!