ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

29 вересня - церемонія нагородження переможців "Честь Професії"

22.09.2022, 12:30

29 вересня відбудеться церемонія нагородження переможців ХІІІ конкурсу професійної журналістики “Честь Професії”. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці конкурсу.

Церемонія нагородження переможців конкурсу цьогоріч уже втретє пройде у змішаному форматі. Так, 29 вересня відбудеться відеозйомка вручення нагород, на яку запрошені лише фіналісти. Співавтори та журналісти, які не зможуть приїхати у Київ, матимуть змогу приєднатися до церемонії через ZOOM, щоб бути безпосередніми учасниками заходу, розповіла координаторка конкурсу Наталія Терес.

Усіх охочих запрошують долучатися до перегляду нагородження в онлайн-форматі.

Для того, аби разом з фіналістами у реальному часі дізнатися імена переможців конкурсу, необхідно заповнити реєстраційну анкету. У відповідь на реєстрацію кожен отримає посилання на онлайн-трансляцію церемонії.

Нагадаємо, за перемогу цьогоріч змагається 50 матеріалів-фіналістів у 6 основних, 2 спеціальних номінаціях та за 8 спецпризів конкурсу. На церемонії також буде оголошено переможців спеціальної номінації від Наглядової ради “За відданість професії за найтяжчих умов”.

Liked the article?
Help us be even more cool!