ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

28 травня - круглий стіл "Перспективи боротьби з дезінформацією: досвід країн ЄС"

15.05.2019, 12:26
Фото - krymr.com

28 травня в Укрінформі (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) о 10:00 розпочнеться круглий стіл на тему: “Перспективи боротьби з дезінформацією: досвід країн ЄС” (Зала 2), організований Міністерством інформаційної політики України.

Учасники: Дмитро Золотухін - заступник міністра інформаційної політики; медіа-експерти, урядові спеціалісти та представники громадянського суспільства.

Довідково. Усе більше країн світу визнають необхідність регулювання ЗМІ, зокрема Інтернет-медіа. У листопаді минулого року Національні збори Франції прийняли закон про протидію маніпуляціям інформацією, який у ЗМІ називають законом проти фейків. Цього року українська урядова делегація провела серію консультацій із французькими парламентарями та представниками інших державних інституцій, які є прихильниками або критиками закону.

Під час заходу заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін, який брав участь в обговоренні цього закону із французькою стороною, розповість, як приймали закон про протидію фейкам у Франції, як він працює, та які проблеми вирішує.

Під час круглого столу медіа-експерти, урядові спеціалісти та представники громадянського суспільства обговорять, чи можливий такий закон в українських реаліях і якими є перспективи регулювання Інтернет-медіа в Україні.

Акредитація ЗМІ – anna@ukrinform.com. Контактні телефони: (044)  299-03-32; 299-05-01. Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!