ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

26 січня - вручення Міжнародної літературної премії "Воїн світла"

26.01.2021, 10:39

26 січня о 14.00 біля пам’ятника Михайлу Жизневському (вулиця Грушевського, поруч із Національною бібліотекою України) відбудеться вручення Міжнародної літературної премії “Воїн Світла”. 

Премія вручається щороку на день народження Героя України Михайла Жизневського за  літературний твір, у якому зображено сильного благородного героя, що відстоює ідеали свободи та  гуманізму. 

В цьому році премія буде вручена білоруському письменнику, що зазнав переслідувань і репресій за участь у протестах у Білорусі і зараз перебуває в ув’язненні, та українському письменнику, що воював на Донбасі й  написав відвертий і правдивий твір про будні українського солдата. 

Премію вручатиме учасник Революції Гідності, боєць тактичної групи “Білорусь”, яка воювала на Донбасі.

На врученні премії буде мати ув’язненого білоруського письменника, білоруська опозиція, представники Білоруського Дому в Україні, письменники, літературні критики, громадські активісти, волонтери.  

Для участі у церемонії нагородження акредитація не потрібна.

Оргкомітет тел. +38 095 459 81.

Міжнародна українсько-білоруська премія пам'яті Михайла Жизневського заснована в серпні 2015 року за результатами Міжнародного українсько-білоруського семінару, який пройшов у липні 2015 року в Національній спілці письменників України.

Liked the article?
Help us be even more cool!