ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

25 березня – у Києві захід до 10-річчя Крим.Реалії "Кримчани мають право знати"

20.03.2024, 18:00
Журналісти Крим.Реалії наголошують, що кримчани мають право знати, що насправді відбувається на окупованому Росією півострові. Фото – організатори

25 березня в Києві о 18:00 у Кримському Домі (вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9) відбудеться фотовиставка “10 років окупації і спротиву Криму у фотографіях журналістів Крим.Реалії” та дискусія “Крим: візії майбутнього” з нагоди 10-річчя проєкту “Крим. Реалії” Радіо Свобода.

Крим.Реалії – інформаційний проєкт української служби Радіо Свобода – був створений для кримчан і для Криму. 

“З перших днів окупації і незаконної анексії Росією Кримського півострова і до сьогодні журналісти проєкту працюють, виходячи з переконання, що кримчани мають право знати, що насправді відбувається на окупованому Росією півострові”, – зазначають організатори.

Медіа продовжує розповідати про боротьбу кримчан, репресії російських силовиків, про все, що замовчують підконтрольні Кремлю місцеві мас-медіа.

Крим. Реалії збирає друзів, колег і партнерів, щоб нагадати, в яких умовах працювали й працюють кримські журналісти, а також поговорити про майбутнє Криму.

Фотовиставку “10 років окупації і спротиву Криму у фотографіях журналістів Крим.Реалії” відкриють постійна представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева, перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар, народний депутат України Ярослав Юрчишин, журналіст і ведучий Олександр Янковський.

У публічній дискусії “Крим: візії майбутнього” візьмуть участь голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, адвокаційна директорка Центру прав людини ZMINA Альона Луньова, соліст гурту “Антитіла” Тарас Тополя, журналіст і військовослужбовець Павло Казарін. Модераторка – голова Центру прав людини ZMINA Тетяна Печончик.

Кількість місць обмежена, для відвідування просимо заповнити реєстраційну форму.

Організатори події: Крим. Реалії, Кримський Дім, ZMINA.

Liked the article?
Help us be even more cool!