ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

23 березня – лекція про цифрові права на Docudays UA

13.03.2019, 16:00

23 березня з 12:00 до 13:00 в рамках Міжнародного фестивалю про права людини Docudays UA юристка ГО “Лабораторія цифрової безпеки”, експертка Коаліції “За вільний інтернет” Віта Володовська проведе лекцію на тему: “Цифрові права: путівник для користувачів інтернету”.

Коаліція “За вільний Інтернет” запрошує на лекцію про цифрові права громадських активістів, журналістів та усіх активних користувачів інтернету.

Місце проведення – Фонд Ізоляція. Платформа культурних ініціатив (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8).

У сучасному світі інтернет перетворився з інформаційної технології на нову реальність, де щодня мільярди людей проводять все більше свого часу. Коли у 1948 році країни ООН ухвалили Загальну декларацію прав людини – перший глобальний документ, що визначив перелік фундаментальних прав та свобод людини, про такий розвиток цифрового світу не писали навіть у науково-фантастичних романах. То чи можуть міжнародні стандарти минулого століття захистити нас у новому цифровому середовищі? Чи настав час створити Загальну декларацію прав людини онлайн?

Що таке “цифрові права” та чому потрібно їх захищати? Де проходить кордон між нашими можливостями онлайн та обмеженнями з боку держави (чи держав)? Чи зобов’язані Google та Facebook поважати права людини?

На ці та інші питання будемо шукати відповіді під час лекції. А ще – спробуємо уявити, як би могла виглядати Загальна декларація цифрових прав і свобод людини – 2019.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!