ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

22 лютого - мандрівний кінофестиваль про журналістику “Кіномедіа”

01.02.2018, 15:38

22 лютого у Києві о 19:00 відбудеться кінопоказ найкращих короткометражних фільмів про журналістику фестивалю “Кіномедіа”, який відбудеться у INVERIA flow space (вул. Володимирська, 49А, метро Золоті Ворота).

До програми перегляду увійдуть 16 найкращих короткометражних фільмів фестивалю за минулі роки. Година іронічних, страшних, анімаційних, цинічних та документальних коротких стрічок про журналістику.

Після перегляду відбудеться дискусія з Андрієм Баштовим – головним редактором The Village Україна.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/3m1L89fXlmVsYK7l1

Також цього сезону з лекціями Мандрівний фестиваль “Кіномедіа” завітає до Кропивницького та Сум.

Прийом фільмів на конкурсну частину фестивалю триває, більше деталей шукайте на сайті конкурсу у розділі “Фестиваль”. Можна долучитися до офіційних сторінок фестивалю “Кіномедіа” у Facebook, Telegram та Instagram.

“Кіномедіа” – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган “Кіномедіа” – “Роздягни медіа в кіно!”.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA). Інформаційні  партнери фестивалю:  Детектор медіа, uFest.in.ua, ГУРТ, CinemaHall, Експеримент, Режисер.Орг, ФРІ, Today.kiev.ua, НСКУ,  НАШ КИЕВ, Бюро Української Кіножурналістики (БУК), Радіо Аристократи.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!