ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

21 травня – всеукраїнський онлайн-урок з кібергігієни для учнів 8–11 класів

17.05.2024, 12:11

21 травня, о 16:00, з ініціативи CRDF Global в Україні та за підтримки Державного департаменту США відбудеться всеукраїнський онлайн-урок з кібергігієни для учнів 8–11 класів, повідомила пресслужба Міністерства освіти та науки.

Онлайн-урок транслюватимуть на ютуб-каналі Всеукраїнської школи онлайн. Трансляція буде доступною за покликанням

Під час уроку провідний кіберексперт Єгор Аушев розповість, як створювати надійні паролі, розпізнавати шкідливі покликання та підʼєднуватися до Wi-Fi безпечно.

До матеріалів заняття входить:

  • інформативний відеоурок;
  • освітні матеріали та завдання з кібергігієни;
  • нотатка з правилами, доступна для друку або зберігання в шкільних чатах.

Захід проводиться в межах всеукраїнської освітньо-інформаційної кампанії з підвищення обізнаності населення щодо кіберзагроз.

“Сьогодні гаджети є невіддільною частиною життя та особистості школяра. Тому надзвичайно важливо розуміти та знати не лише, як відстоювати особисті кордони в реальному житті, а й піклуватися про свою безпеку в онлайн-просторі. Для того щоб підлітки в легкій та короткій формі могли засвоїти головні правила кібергігієни, ми і створили наш освітньо-розважальний відеоурок”, зазначає Регіональний директор CRDF Global Михайло Верич.

Організатори запрошують педагогів, батьків та всіх охочих учнів 8–11 класів приєднатися до цієї ініціативи задля підвищення рівня кібербезпеки молоді.

Liked the article?
Help us be even more cool!