ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

21 березня – майстер-клас "Фіксери та журналісти: особливості роботи ЗМІ під час війни" в Одесі

15.03.2024, 14:38

Регіональний хаб Інституту масової інформації “Медіабаза. Одеса, Херсон” запрошує всіх зацікавлених на майстер-клас “Фіксери та журналісти: особливості роботи ЗМІ під час війни”, який відбудеться офлайн 21 березня.

Учасники заходу отримають базові знання професії фіксера або локального продюсера – людини, яка є сполучною ланкою між іноземними журналістами та місцевим середовищем у висвітленні будь-якої події (зокрема, війни), і стати тими, хто допомагає іноземним журналістам орієнтуватися в процесах, що відбуваються в країні, координувати роботу медіагрупи, організовувати інтерв’ю та знімання.

Тренер – Артем Перфілов, журналіст із 20-річним досвідом роботи в одеських та загальнонаціональних ЗМІ, локальний продюсер-фіксер, який почав працювати з іноземними журналістами з березня 2022 року.

Щоб узяти участь у майстер-класі, реєструйтеся за посиланням. 

Підтвердження вашої участі, а також адресу проведення заходу ви отримаєте на вказану під час реєстрації електронну пошту. 

Захід організовують регіональний хаб Інституту масової інформації “Медіабаза. Одеса, Херсон” у партнерстві з ГО “Інститут демократії ім. Пилипа Орлика”.

Liked the article?
Help us be even more cool!