ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

2 жовтня - пресконференція “Санкційні списки окупантів: правозахисники назвуть тих, хто відмовляє у лікуванні в’язням Кремля”

29.09.2023, 16:05

2 жовтня у Києві відбудеться пресконференція правозахисників “Санкційні списки окупантів: правозахисники назвуть тих, хто відмовляє у лікуванні в’язням Кремля”.

Захід розпочнеться о 14:00 в інформаційному агентстві “Ukraine Media Center — Ukrinform” в залі 1 (вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх).

За даними Представництва Президента у Криму, Росія наразі незаконно утримує 186 кримських політичних в’язнів. Експертам Кримської правозахисної групи відомо про як мінімум 173 кримських політв'язнів. Серед них — 21 людина потребує негайної медичної допомоги, яку не надають окупанти. Без лікування ці в’язні можуть отримати інвалідність або взагалі загинути у неволі. Ненадання меддопомоги — є різновидом тортур.

За ігноруванням потреб в’язнів стоять конкретні особи — правозахисники зібрали дані про них та представлять список винних під час заходу. 

У цьому переліку судді різних інстанцій, прокурори, омбудсмани, керівники місць позбавлення волі. Центр прав людини ZMINA та Кримська правозахисна група назвуть прізвища тих, кого з представників РФ треба внести до санкційних списків на державному та міжнародному рівні. Всю інформацію правозахисники також передадуть державним органам, міжнародним інституціям та країнам ЄС для накладання санкцій.

Учасники: 

  • Борис Петруньок, документатор-дослідник ZMINA
  • Нестеренко Вікторія, менеджерка проєктів ZMINA
  • Ірина Сєдова, дослідниця Кримської правозахисної групи

Модераторка: Ольга Атаманова — модераторка Ukraine Media Center Ukrinform

Організатори: Ukraine Media Center — Ukrinform, Центр прав людини ZMINA, Кримська правозахисна група

Захід транслюватиметься онлайн на фейсбук-сторінці Центру прав людини ZMINA,  а також на ютуб-каналі Ukraine Media Center — Ukrinform українською та англійською мовами.

Контактна особа: Ірина Іванченко, 0997725667, [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!