ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

2 лютого - презентація програми з медіаграмотності для середніх шкіл

31.01.2018, 15:44

2 лютого у Києві Посол США в Україні Марі Йованович та Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф разом з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич представлять програму - першу в своєму роді ініціативу із інфо-медійної грамотності для середніх шкіл - “Вивчай та розрізняй (L2D)”. Про це повідомив відділ преси Посольства США в Україні.

Згідно з повідомленням, зазначена програма має на меті сформувати в учнів середніх шкіл України навички критичного мислення і медійної грамотності, необхідні, аби не піддаватися впливу дезінформації та пропаганди. За програмою “Вивчай та розрізняй”, у співпраці з Міністерством освіти і науки, будуть апробовані навчальні матеріали, що згодом інтеґруються в існуючі навчальні програми 50 загальноосвітніх шкіл у чотирьох містах: Чернігові, Тернополі, Маріуполі та Дніпрі.

Ця програма фінансується посольствами США та Великої Британії в Україні. Реалізовувати програму буде IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів), чий навчальний план з медійної грамотності “Вивчай та розрізняй” був вперше апробований серед широкої публіки в Україні з 2015 по 2016 роки. Партнерами у здійсненні цієї програми також є Академія української преси та проект StopFake.

Захід із презентації програми буде відкритий для преси. Це частина дводенної навчальної програми для представників 50 середніх шкіл, які беруть участь у програмі.

Захід розпочнеться о 10:00 в Американському Домі на вул. Пимоненка, 6. Мова: англійська/українська. Захід відбуватиметься в режимі “З ПЕРШИХ УСТ”.

Реєстрація для преси за ел. адресою: [email protected] до кінця робочого дня за київським часом четверга 1 лютого.

Liked the article?
Help us be even more cool!