ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

19 жовтня відбудеться конференція Ради Європи з протидії погрозам життю та безпеці журналістів

10.10.2017, 17:18
19 жовтня відбудеться конфереція міжнародна конференція «Протидія погрозам життю та безпеці журналістів. Ефективне розслідування злочинів проти свободи вираження поглядів», організована Офісом Ради Європи в Україні. У світлі останніх подій в Україні тема безпеки журналістів стає все більш актуальною. Зобов’язання держави захищати життя та безпеку журналістів, а також ефективно розслідувати злочини, вчинені проти журналістів, закріплені в Європейській конвенції з прав людини та підтверджені практикою Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Чи ефективно Україна виконує ці зобов’язання? Про це і не тільки йтиметься на конференції Ради Європи.
Що? Міжнародна конференція «Протидія погрозам життю та безпеці журналістів. Ефективне розслідування злочинів проти свободи вираження поглядів»
Коли?19 жовтня 2017 (08.45 – 17.30) 
Де?Конференц-зала «Embassy Suite» готелю «Radisson Blu», адреса: м. Київ, вул. Ярославів вал, 22
Метою Конференції є обговорення поточних проблем у сфері безпеки журналістів у розрізі останніх рішень ЄСПЛ – зокрема, у контексті виконання Україною рішення ЄСПЛ у справі «Ґонґадзе проти України». Крім того, пильну увагу буде присвячено обговоренню ефективності роботи правоохоронних органів у розслідуванні злочинів, вчинених проти журналістів в Україні за останній час. Також на заході запланована презентація експертизи українського кримінального законодавства щодо безпеки журналістів, яку було проведено експертами Ради Європи на запит Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики та за підтримки Міністерства юстиції України. Основні доповідачі: експерти Ради Європи, національні експерти, представники ЄСПЛ, представники правоохоронних органів, журналісти, медіа-юристи, громадські активісти. Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 10:00 17 жовтня 2017 року. Підтвердження реєстрації буде надіслане на електронну пошту, вказану під час реєстрації, 17 жовтня 2017 року.  Конференцію організовує Офіс Ради Європи в Україні в рамках проекту «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики, Міністерством юстиції України та громадською організацією «Інститут масової інформації». Довідка: Проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.
Liked the article?
Help us be even more cool!