ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

19 грудня – презентація результатів дослідження "Гендерний профіль українських медіа"

12.12.2023, 13:00

19 грудня о 12:00 відбудеться презентація результатів першого в Україні дослідження "Гендерний профіль українських медіа", пише Укрінформ.

Організатори: Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, ГО "Жінки в медіа", Урядова уповноважена з питань гендерної політики України. 

Учасники: Ольга Герасим'юк – голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення;  Катерина Левченко – Урядова уповноважена з питань гендерної політики України; Мілена Горячковська – координаторка проєктів Українського Жіночого Фонду; Ліза Кузьменко – голова ГО "Жінки в медіа", членкиня Комісії з журналістської етики; Зоя Красовська – аналітикиня дослідження, членкиня ГО "Жінки в медіа".

Організатори заходу зазначають, що  дослідження стало можливим завдяки проєкту "Мережа гендерних аналітичних центрів: посилення спроможності задля розробки передових політик, оцінки впливу, стратегічної адвокації та сфокусованих комунікацій щодо політик", який виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу. Інформація, що представлена, не завжди відбиває погляди УЖФ та ЄС.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Журналісти зможуть поставити запитання офлайн (Зала 2).

Прохання до журналістів прибувати за пів години до заходу.

Акредитація та реєстрація представників ЗМІ – за посиланням.  

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/@UkrinformTV.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Liked the article?
Help us be even more cool!