ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

18–19 грудня – тренінг із гендерної рівності від Кризового медіа-центру "Сіверський Донець"

13.12.2023, 14:00

Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" запрошує до участі у дводенному тренінгу з гендерної рівності та висвітлення резолюції 1325, який відбудеться 18–19 грудня 2023 року в Ужгороді.

Тренерка – директорка Центру ґендерної освіти при Ужгородському національному університеті, ґендерна експертка, активістка жіночого руху Закарпаття Маріанна Колодій.

"Цей тренінг – не лише можливість поглибити свої знання щодо важливих гендерних питань та резолюції 1325, але й чудовий спосіб зустрітися та обмінятися досвідом у теплій та різдвяній атмосфері Закарпаття. Ми впевнені, що ваша участь додасть цьому тренінгу особливий колорит та допоможе створити мережу журналістів, які спільно будуть працювати над важливими темами", – зазначають організатори.

Тренінг відбудеться завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів у межах проєкту "Жінки, мир,  безпека:  місцеві  потреби – місцеві  рішення",  що впроваджується Українським Жіночим Фондом. Завдяки цій підтримці можливо компенсувати ваш проїзд до місця проведення заходу та в зворотному напрямку, забезпечити проживання в готелі та харчування впродовж проведення тренінгу.

Для участі потрібно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/m5z7AHdAJmdpw3HbA.

Liked the article?
Help us be even more cool!