ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

17 листопада – презентація незалежного медійного майданчика про Крим QIRIM.MEDIA

16.11.2023, 17:39

17 листопада в Українському кризовому медіацентрі відбудеться презентація незалежного медійного майданчика про Крим та кримських татар QIRIM.MEDIA.

Про це йдеться на сайті УКМЦ.

Організатори презентації розкажуть про те, як команда створює медійний контент, про види комунікацій з людьми в окупованому Криму, а також власні проєкти: "Обличчя вільного Криму", подкаст "АшоПроКрим".

Як каже керівник проєкту Імран Усеїнов, місія QIRIM.MEDIA – показати обличчя вільного Криму, розповісти про корінний народ, який активно бореться за свободу і готує ресурс для відбудови та встановлення історичної справедливості.

Питання до обговорення: про історію створення сайту, утиски журналістської команди в Криму, переїзд до Києва та цикл інтерв’ю з членами родини політв’язнів, голос яких має почути вся Україна; про авторський проєкт "Обличчя вільного Криму", героями якого стають військові, митці, політики, громадські діячі, спортсмени, бізнесмени, які живуть Кримом та активно борються за його свободу; про історію щотижневого подкасту "АшоПроКрим" та як гості реагують на складні, суперечливі, а інколи й незрозумілі питання.

Попередня акредитація відсутня. Щодо додаткової інформації звертайтеся до Асіфи Алієвої: 068 374 87 60, [email protected]

Liked the article?
Help us be even more cool!