ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

15 вересня - у Луцьку зустріч представниці ІМІ з поліцією щодо порушень прав журналістів

14.09.2017, 16:55

У Луцьку, у п’ятницю, 15 вересня, о 14:30 у залі колегії Головного управління Національної поліції у Волинській області (вул. Винниченка, 11) відбудеться зустріч керівництва волинської поліції та представниці ГО “Інститут масової інформації” із журналістами. У центрі уваги будуть питання розслідування правопорушень, пов’язаних із професійною журналістською діяльністю. Про це повідомляється на сайті ГУНП у Волинській області.

У заході візьмуть участь:

Максим Новицький, т.в.о. заступника начальника ГУНП у Волинській області – начальника слідчого управління;

Майя Голуб, представниця ГО “Інститут масової інформації” у Волинській області.

Нацполіція звертає увагу на необхідність акредитації представників ЗМІ, яка проводиться за номером телефону:+38 (0332) 74 21 24.

Як повідомляв ІМІ, 7 вересня, у Міжнародний день солідарності журналістів, представниця ІМІ у Волинській області Мая Голуб провела лекцію студентам факультету філології та журналістики Східноєвропейського  національного університету імені Лесі Українки про стан свободи слова в Україні та про перешкоджання у роботі працівникам волинських ЗМІ.

12 вересня представник ІМІ у Сумській області Олексій Захарченко розповів студентам спеціальності “журналістика” Сумського державного університету про стан свободи слова в Україні та на Сумщині, а також про необхідність захисту прав журналістів.

Особливий акцент під час зустрічі представник ІМІ зробив на тому, що розслідування злочинів проти журналістів практично ніколи не доводиться до завершення і винні залишаються непокараними.

12 вересня представниця ІМІ у Чернівецькій області Надія Бабинська під час зустрічі зі студентами першого курсу спеціальності “Журналістика” Чернівецького національного університету розповіла про особливості роботи журналіста та можливості для самонавчання .

13 вересня представник ІМІ у Кіровоградській області Павло Лісниченко провів зустріч зі студентами факультету журналістики 1 та 2 курсів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, на якій розібрали найгучніші порушення прав місцевих журналістів.

14 вересня представниця ІМІ у Запорізькій області Наталя Виговська розповіла про основні закони, що гарантують в Україні доступ до публічної інформації, а також про можливості захистити свої професійні права студентам-журналістам Запорізького національного університету.

Liked the article?
Help us be even more cool!