ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

15 вересня - тренінг експертки ІМІ Ірини Земляної з протидії кібербулінгу в полтавській Школі безпеки журналістів

11.09.2023, 10:27

15 вересня відбудеться тренінг експертки ІМІ Ірини Земляною для журналістів з протидії кібербулінгу, а також презентація проєкту з безпеки J-MAMA.

Тренінг відбудеться в рамках осінньої Школи безпеки журналістів, яку проводить журналістський хаб Медіабаза.Полтава.

Ірина Земляна поділиться своїм досвідом боротьби з кібербулінгом та дасть медійникам поради, як боротися з кіберцькуванням.

Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися.

Нагадаємо, журналістський хаб Медіабаза.Полтава, створений за підтримки ГО “Інститут масової інформації”, проводить набір в осінню Школу безпеки журналістів.

У межах Школи для медійників відбудуться тренінги та зустрічі за трьома безпековими блоками: ментальна безпека; фізична безпека; кібербезпека.

За навчальною програмою журналісти зможуть отримати знання: як уберегти та покращити свій психологічний стан в умовах війни; як захистити свої дані від кібератак, а техніку – від злому та викрадення даних; отримають уміння швидко реагувати та надавати першу домедичну допомогу в екстрених ситуаціях / повсякденному житті.

Зареєстровані учасники та учасниці, які відвідають усі заходи в рамках Школи безпеки журналістів, отримають сертифікати про закінчення навчального курсу.  Школа безпеки журналістів триватиме протягом вересня у змішаному форматі – офлайн та онлайн.

Liked the article?
Help us be even more cool!