ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

15 лютого – у сумському медіахабі ІМІ відбудеться лекція з коректної термінології стосовно людей з інвалідністю

08.02.2024, 16:24

15 лютого сумський хаб Інституту масової інформації “Медіабаза” проведе лекцію з коректної термінології щодо людей з інвалідністю. Захід орієнтований на представників медіа, студентів-журналістів та представників пресслужб.

Спікеркою буде Ніна Островська, перекладачка жестової мови. Вона зауважує, що в місцевих ЗМІ часто зустрічає неправильні формулювання.

“Чи не в кожному повідомленні про людей з інвалідністю є помилки. Є редактори, які з розумінням змінюють тексти. Я їм вдячна. Але є й ті, хто не сприймає жодних аргументів. Якщо ж говорити про загальнонаціональні медіа, то там теж є некоректні вислови. Особливо після нацвідбору на “Євробачення”. Маю сподівання, що все ж буде більше тих, хто користуватиметься правильною термінологією. Бо воно йде в суспільство. Коли запитуєш у людей, де ви таке чули чи бачили, відповідають: у новинах”, – каже Ніна Островська. 

Лекцію заплановано на 16:00. Захід відбудеться онлайн та офлайн. Попередня реєстрація (до 14 лютого включно) обов'язкова для всіх форм участі.

Liked the article?
Help us be even more cool!